Kas mēs esam?

Jolanta Lazdeniece – SIA “RED insurance brokers” dibinātāja, vadītāja un sertificēta brokere

“RED insurance brokers” apdrošināšanas tirgū ir salīdzinoši jauns uzņēmums – dibināts 2021. gadā, taču kā apdrošināšanas speciāliste šajā nozarē darbojos jau vairāk nekā 15 gadus. Tas man ir ļāvis labi iepazīt gan pašu tirgu, gan arī tā tendences un specifiku.


Savas gaitas apdrošināšanas nozarē uzsāku vienā no vadošajiem nedzīvības apdrošināšanas uzņēmumiem Ziemeļeiropā “If P&C Insurance AS” Latvijas filiālē. Vairākus gadus strādājot šajā jomā, vēlējos klientiem piedāvāt plašākas iespējas, apkopojot vairāku apdrošinātāju piedāvājumus, un darboties kā apdrošināšanas brokeris. Ja kaut ko ļoti vēlas, dzīve piedāvā iespējas! Nonācu vienā, tad otrā apdrošināšanas brokeru sabiedrībā, kur, strādājot ar lielu uzcītību un atdevi, ieguvu nepieciešamo pieredzi savas profesionālās karjeras turpināšanai, jau pašai kļūstot par apdrošināšanas brokeru sabiedrības vadītāju.

Definējot uzņēmuma misiju un mērķus, esmu vadījusies pēc savas personīgās pārliecības un pieredzes.

Misija

Piedāvāt klientiem tādus apdrošināšanas risinājumus, kas atbilst viņu patiesajām vajadzībām un ir ieguldīto līdzekļu vērti.

Vīzija

Jau tuvākajā nākotnē redzam sevi starp vadošajām apdrošināšanas brokeru sabiedrībām Latvijā, kas apvieno augstākā līmeņa apdrošināšanas profesionāļus un lepojas ar visapmierinātākajiem klientiem.

Vērtības

Attīstība – ejam laikam līdzi, nekad nepārstājot mācīties un pilnveidot savas prasmes.

Profesionalitāte – regulāri sekojam līdzi jaunumiem nozarē un tirgus tendencēm, lai piedāvātu saviem klientiem labākos risinājumus visaugstākajā kvalitātē.

Biznesa un darba kultūra – iestājamies par inteliģenci un cieņu gan starp darba kolēģiem, gan attiecībās ar saviem klientiem un sadarbības partneriem.

Reputācija – ir uzņēmuma nemateriālais aktīvs, drošai un produktīvai sadarbībai ar klientiem.

SIA RED insurance brokers ir Latvijas Bankas sertificēta apdrošināšanas brokeru sabiedrība

Brokera profesionālā atbildība ir apdrošināta saskaņā ar Apdrošināšanas un pārapdrošināšanas izplatīšanas likuma prasībām

RED insurance brokers ir Latvijas Apdrošināšanas brokeru asociācijas biedrs

RED insurance brokers ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs

Kāpēc RED?

Dažādās kultūrās un gadsimtos sarkanajai krāsai ir piedēvētas visdažādākās īpašības un raksturs. Lai kādas būtu interpretācijas, mums pašiem – SIA ’’RED insurance brokers”, sarkanais simbolizē mīlestību un kaislību, precīzi atspoguļojot mūsu attieksmi pret darāmo darbu. Mēs mīlam to, ko darām un darām to, ko mīlam. Apmierinātie klienti un viņu sirsnīgais “Paldies!” apstiprina to, ka ejam pareizajā virzienā.

Ar ko mēs atšķiramies no citām apdrošināšanas brokeru sabiedrībām?

Mēs esam par profesionalitātes un vienkāršības balansu, līdz ar to cenšamies padarīt savu darbu gan saturiski pilnīgu, gan arī viegli uztveramu un saprotamu. 

Esam pedanti, pievēršam uzmanību pat vissmalkākajām niansēm, kuras mazāk trenētai acij dažkārt var paslīdēt garām nemanītas. Izvērtējam pat visnenozīmīgākos riskus un tajā pašā laikā vienmēr cīnāmies par savu klientu interesēm, mēģinot panākt no apdrošinātājiem visizdevīgākos iespējamos nosacījumus

Mēs cenšamies darīt mūsu klientus apmierinātus un laimīgus, paveicot darbu rūpīgi un pēc labākās sirdsapziņas, jo dots devējam atdodas.

Ar ko mēs neatšķiramies no citām apdrošināšanas brokeru sabiedrībām?

Tāpat kā ikkatra brokeru sabiedrība Latvijā, darbojamies apdrošināšanas un valsts likumu ietvaros. Mēs sniedzam apdrošināšanas starpniecības pakalpojumus, pārstāvot klienta intereses un piedāvājot izdevīgākos nosacījumus izvēlētajos apdrošināšanas produktos.

Kāpēc izvēlēties mūs?

Daudzi joprojām nezina un domā, ka par starpniecību ir jāmaksā. Parasti pakalpojumu sfērā tā ir, taču apdrošināšanā viss ir savādāk un to pat nosaka Latvijas un Eiropas normatīvie akti. Atlīdzību par brokera darbu sedz konkrētā apdrošināšanas kompānija, kuras produkts tiek izvēlēts un tas nozīmē, ka klientam par brokera starpniecības pakalpojumu nav jāpiemaksā. 

Strādājot ar apdrošināšanas brokeri, izvēlētā apdrošināšanas produkta (polises) cena un nosacījumi būs identiski vai pat izdevīgāki par to, kurus klients saņems, vēršoties pie katras apdrošināšanas sabiedrības individuāli. Tas tādēļ, ka brokeris veicina konkurenci starp apdrošināšanas sabiedrībām un to sniegtajiem pakalpojumiem. 

Brokeris apkopo vairāku apdrošināšanas kompāniju piedāvājumus – lasa un salīdzina visus noteikumus, piemeklē izdevīgākos nosacījumus atbilstoši klienta vajadzībām un finansiālajām iespējām, palīdz saņemt atlīdzības izmaksu, iestājoties apdrošināšanas gadījumam, kā arī sniedz atbalstu un konsultācijas ar apdrošināšanu saistītos jautājumos visa apdrošināšanas perioda laikā.

Strādājot ar brokeri, jūs viennozīmīgi būsiet ieguvējs, jo par to pašu cenu brokeris starp visiem apdrošināšanas kompāniju piedāvājumiem piemeklēs jums piemērotāko un finansiāli izdevīgāko apdrošināšanas segumu, kā arī atbalstīs jūs visā polises darbības perioda garumā.

Galvenie sadarbības partneri